O firmie Inter-Floor

 

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem specjalizującym się w wykonawstwie posadzek żywicznych, takich jak: epoksydowe, meta akrylowe, poliuretanowe oraz antyelektrostatyczne. Współpracujemy z największymi i najlepszymi producentami żywic zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Ze względu na naszą szeroką wiedzę staramy się pomóc naszemu klientowi w dokonaniu wyboru odpowiedniej posadzki żywicznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach posadzkarskich, czego dowodem są liczne pochwały i listy referencyjne naszych klientów. To co nas wyróżnia, to jakość naszych usług oraz pełen profesjonalizm. By mogli Państwo lepiej poznać naszą działalność, zapraszamy do obejrzenia dalszych stron, gdzie mogą Panstwo zapoznać się z poszczególnymi rodzajami posadzek żywicznych, a także z realizacjami naszej firmy oraz galerią.Jesteśmy przekonani, że wybierając firmę Inter-floor będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani z dokonanego wyboru. Zapraszamy do współpracy.

By przybliżyć Państwu co to są posadzki żywiczne, jakie cechy posiadają i dlaczego właśnie zdecydować się na taki rodzaj zabezpieczenia podłoża, przedstawimy ich krótką charakterystykę.Otóż posadzki żywiczne bardzo dobrze, a co najważniejsze skutecznie zabezpieczają i chronią podłoże, niezależnie od tego czy warstwa, którą chronić ma posadzka żywiczna to metal, beton, tynk, czy też lastryko. Dzięki posadzkom żywicznym podłogi chronione są przed uszkodzeniami mechanicznymi, czyli wyżłobieniem i ścieraniem.

Dane firmy

Inter-Floor Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II 7 lok. 3
59-330 Ścinawa

tel. + 48 669 456 456

tel. + 48 780 132 422

 

Call Now ButtonZadzwoń 531 85 11 29